Paytrek

Uygulamada Paytrek Stratejik Öngörü

Online satış yapan işletmeler çeşitli bankalar, ödeme kanalları, ödül programları ve daha birçok sağlayıcı ile iletişim halindedir. Fakat ödemelerinin akıbetiyle ilgili ne oranda detaylı bir bilgiye sahip olabildikleri her zaman bir soru işaretidir.

Paytrek’le çalışırken, Paytrek’i tek ödeme hizmeti sağlayıcınız olarak seçebilir veya Paytrek’i mevcut sisteminize ekleyebilirsiniz.

İyi haber şu ki, her iki şekilde de Paytrek platformunun en değerli özelliğine erişebileceksiniz:

Bu sayede Şirketinize yön verebilmenizi sağlayacak değerli stratejik bilgilere erişecek ve planlamalarınızı daha verimli şekilde yapmanıza yardımcı olacak raporlamaya ulaşacaksınız.

Farklı ödeme kanallarınızı tek bir platform üzerinden izlayebilmek size büyük resmi gösterecek bir stratejik öngörü kazandırır.

Paytrek, ödeme sürecinin sadece kabul et veya reddet sonuçlarından oluşmadığının farkındadır. Paytrek tarafından bütün ödeme döngüsü adım adım takip edilmekte, hangi tipte işlemler kabul edilirken diğerlerinin neden reddedildiği incelenmekte ve sonuçlar sizinle paylaşılmaktadır.

Bu öngörü size farklı bölge ve endüstrilere göre hangi kartın veya ödeme programlarının uygulanacağını planlanlamanıza ve yönlendirmenize yardımcı olur.

Online alışverişlerde son sayfalarda yapılan iptallerden dolayı oluşan ciro kaybı trilyonlarca dolara tırmanırken, ilk adımdan son noktaya kadarki satınalma sürecini her yönüyle iyileştirmek zorunlu hale gelmiştir. Bunu da gerekli sistemsel altyapı ve bilgi olmadan yapmanız mümkün değildir.

Paytrek’in yalın ve kişiye özel raporlama uygulaması alacağınız ödemeler için ölçütler belirlemenize ve kuruluşunuz için en kullanışlı formatı seçmenize olanak sağlar.

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?

BİZE ULAŞIN

Sorunsuz ödeme almaya bugün başlayın:

Sorularınız mı var?

Sizinle tanışmak isteriz.
İletişim bilgilerimiz >>