Paytrek

Uygulamada Paytrek Dünyaya Açılın

Siz ve ekibiniz belki yıllardır yurtdışına açılmayı beklediniz ve sonunda hazırsınız. Belki de yeni bir pazar için bir fırsat yakaladınız veya websitenize ait istatistikleriniz yurt dışından artan sayıda ziyaretçiniz olduğunu gösteriyor.

Her ne sebeple olursa olsun, siz uluslarası piyasalara açılırken ödeme hizmeti sağlayıcınızın da sizinle beraber açılım gerçekleştirmesi şart.

Uluslararası pazarlara girmenin kendi içinde zorlukları vardır. Yeni döviz cinsleriyle ilgilenmek, farklı uluslarası bankalar veya ödeme metodları günlük iş akışlarınıza eklemek isteyeceğiniz zorluklar değildir.

Portföyündeki 100’den fazla ülke, 40’a yakın lisan ve 170 para birimiyle, Paytrek sadece bu yeni piyasalardaki ödeme alma işlemlerinizi yönetebilmek için değil, aynı zamanda bu konudaki tecrübenizi her yönden olumlu kılmak için tam donanımlıdır.

Uluslararası piyasalara açılırken Paytrek’le çalışmanın en önemli faydası farklı döviz cinslerinin yönetimidir. İstatistiklere göre, tüketiciler tercih ettikleri ödeme yöntemi sağlandığı takdirde bir işlemi tamamlamaya daha meyilliler ve dünyadaki birçok kişi için bu sadece kendi kullandığı yerel döviz cinsini görebilmek anlamına gelmektedir.

Bir satıcı olarak, müşterilerinize bu opsiyonları sunarken, aynı zamanda paranızı kendi döviz cinsinizle almak istersiniz.

Paytrek Döviz Yönetimi tam da burada devreye girer.

Örneğin ödemelerinizi her zaman Amerikan Doları olarak almayı istiyorsunuz ve bu nedenle bir Paytrek hesabı oluşturuyorsunuz.

Dünyanın herhangi bir yerindeki müşteri ürününüz için kendi döviz cinsiyle veya diğer alternatif yöntemlerle ödeme yapıyor. Paytrek sizin için bu ödemeyi alıyor ve hesabınıza transfer etmeden önce istediğiniz şekilde Amerkan Doları’na çeviriyor.

Bu sayede inanılmaz bir zaman, kaynak ve emek tasarrufu sağlamış olursunuz. Paytrek 40 farklı ödeme metodundan ödeme alabilmenin yanısıra sizin en iyi döviz kurundan faydalanabilenizi sağlayacak teknik bilgiye de sahiptir.

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?

BİZE ULAŞIN

Sorunsuz ödeme almaya bugün başlayın:

Sorularınız mı var?

Sizinle tanışmak isteriz.
İletişim bilgilerimiz >>