Paytrek

PAYTREK Sizin için Tasarlandı

TURIZM SEKTÖRÜ

İş amaçlı veya turistik olarak, dünyadaki herkes artık sorunsuz seyahat etmek istiyor. Bu da uçtan uca daha iyi bir deneyim, zamanında bilgi, daha az sorun ve daha fazla seçenek anlamına geliyor. Böyle bir hizmeti sunmak da, haliyle çok kolay olmuyor.

Kesintisiz ve sorunsuz bir ödeme süreci, finansal mutabakat ve pek çok yerel döviz cinsi, dil ve ödeme imkanının sağlanabilmesi için tasarlanan tam donanımlı platformuyla, seyahat sektörü Paytrek’in kurulduğu ilk gününden beri özünü teşkil ediyor. Otel.com ve tatil.com gibi alanında önemli yere sahip seyahat işletmelerine verdiği 15 yılı aşkın hizmet ve gerçekleştirdiği milyonlarca işlem sayesinde, Paytrek seyahat ve konaklama sektöründe nasıl başarılı olunacağını öğrenmiş durumda.

PERAKENDE

2018 yılında 2.56 Trilyon Doları bulacağı tahmin edilen küresel online satış hacminin büyük bir bölümü perakende sektöründen sağlanmakta. Bulunduğunuz sektör moda, giyim, elektronik, sağlık ya da güzellik olabilir. Ne olursa olsun, ödeme sisteminizin sahip olduğu imkanlar işletmenizi etkileyecektir.

Paytrek’in tam donanımlı ödeme platformu sayesinde, müşterilerinize sorunsuz, kesintisiz satın alma deneyimini ve diledikleri gibi ödeme yapabilecekleri seçenekleri, yerel dil ve döviz cinsleri sunarak sağlayabilirsiniz. Sayılanların hepsinin satış hacmi ve satışa dönüşme oranını artırdığı kanıtlanmıştır.

DİJİTAL

Dijital tüketim; yazılım, online müzik, kitap, video, yayın ve online hizmetleri kapsar. Sayılan ürünlerin tüketimi sadece evlerimizde değil, artık mobil cihazlarımız üzerinden de yapmak mümkündür. 7 milyardan fazla mobil cihazın veri paylaştığı bir dünyada, insanların her geçen gün daha fazla dijital içerik ve hizmet kullanmasına ve bunu mümkün olan her tür cihazda yapmasına şaşırmamak gerekir. Dijital dünyanın satış tarafında, yenilikçi girişimciler müşterilerine dijital içerik ve hizmetlerini satın almaları için sürekli yeni seçenek ve platformlar üretirken, ödeme sürecindeki esneklik de her zamankinden daha önemli bir hale geliyor.

Paytrek’in tam donanımlı ödeme platformu, dijital içerik, yazılım aboneliği veya sosyal ağ tabanlı hizmetler gibi her türlü ödemeyi müşteriler için daha hızlı ve kolay hale getirmek için geliştirilmiştir. Pürüzsüz ödeme imkanı, mobil ve tekrarlı ödemeler, yerel döviz cinsleri ve diller, stratejik analizler, kolay entegrasyon ve kart saklama sayesinde, müşterileriniz istediklerine, siz de ihtiyacınız olan kolaylık ve stratejik öngörüye ulaşırsınız.

SOSYAL

Birkaç yıl önce sosyal ağların kişisel veya profesyonel haberleşme amacıyla günümüzdeki kadar evrenselleşebileğine inanmak zor olurdu. Fakat bugün insanların anlaşabilecekleri bireylerle uzaktan iletişime geçme istekleri fazlasıyla ön plana çıkmış ve büyük oranda her kesimde kabul görmüştür. Sonuç olarak her geçen gün daha çok sosyal platform ve hizmet üretilmektedir.

Paytrek online sosyal ağlar ve hizmetler için bütün dünyada yinelenen ödemelerin ve aboneliklerin kurulumunu ve işleyişini kolaylaştırır. Bu da dünyanın neresinden olursanız olun, ödeme için yerel döviz cinslerini ve ödeme yöntemlerini seçebileceğiniz anlamına geliyor.

FİNANSAL HİZMETLER

Finansal hizmetler, aynı bu hizmetleri sağlayan işlemler gibi, bir işletme için oldukça önemlidir. İster kredi kartı aracılığıyla toplanan yinelenmiş ödeme olsun, ister hareketli sermaye piyasalarından faydalanmak isteyen yatırımcılar için hızlı işlem olsun, Paytrek bunları sağlayabilecek altyapıya sahiptir.

PİYASALAR

Pek çok e-ticaret işletmesi tek-satıcı perakende modelini benimserken, piyasalar yeni online sistemler gibi değildir ve uygulamada ve popülerlikte sürekli gelişmektedir. Bununla birlikte, piyasalarda karşılaşılan sorunlardan biri fonların satıcılara ne zaman ve nasıl dağıtılacağıdır. Paytrek gibi tam donanımlı ödeme hizmet sağlayıcıları, satıcılara yalnızca ödemeleri birden çok bayi arasında doğru bir şekilde bölüştürme olanağı değil, aynı zamanda bankalar tarafından atanan satıcı temsilcilerinden çok daha iyi bir kurulum süreci sağlar.

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?

BİZE ULAŞIN